SEMPIRE Details

SEMPIRE to agencja SEM SEO oferująca skuteczne i sprawdzone rozwiązania w zakresie reklamy internetowej w wyszukiwarkach i nie tylko. Celem SEMPIRE jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań wpływających na zwięk...
SEMPIRE to agencja SEM SEO oferująca skuteczne i sprawdzone rozwiązania w zakresie reklamy internetowej w wyszukiwarkach i nie tylko. Celem SEMPIRE jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań wpływających na zwiększanie widoczności stron internetowych oraz pozyskiwanie nowych klientów z różnych źródeł internetu.W ofercie SEMPIRE znaleźć można m.in:- pozycjonowanie stron internetowych,- audyty SEO,- kampanie linków sponsorowanych Google Ads (dawniej AdWords),- działania z zakresu content marketingu,- konsultacje i szkolenia SEO.SEMPIRE to zespół bardzo doświadczonych, kreatywnych i zaangażowanych specjalistów z różnych dziedzin. Charakteryzujemy się wysoką efektywnością realizowanych projektów i często wychodzimy do klientów z inicjatywą, bo po prostu rozumiemy ich biznesy.To właśnie zadowolenie klientów oraz to, jakie osiągają wyniki, daje nam najwięcej satysfakcji i jest motorem napędowym do bezustannego rozwoju. Ważne, że przy tym wszystkim jesteśmy profesjonalistami, którzy nie boją się nawet największych wyzwań.
Website
Employees
HQ
+48613332211
Location
Poznań, wielkopolskie

Notable Alumni

Employees

CEO and Founder
Specjalista ds. marketingu

Prospect on LinkedIn

Find verified emails and direct dial mobile numbers of contacts on LinkedIn, and sync them with your CRM instantly
Download ExtensionRepresents linkedin prospector
Browse Apollo's Directories

"We love the interface, the experience, and most importantly… the results."

Erik Straub

Chief Marketing Officer, Kickfurther

"Using Apollo, we’ve solved the biggest problem for every business, the lead problem. We are now constrained by sales time and no longer lack interested prospects."

Michael Transon

CEO, Victorious

Ready to try it out?

Get started for free, then add your whole team. You can always talk to sales if you’re interested in advanced plans.